MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 14235498
nr 1423 5498
Stol
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:15:18
4/10 19:41:46